Tester Aplikacji (QA)

position in

Are you ready for real challenging opportunities?

Join our team!

We’re looking for:

Zakres obowiązków:

  • współpraca z project managerami, developerami oraz pozostałymi zespołami w
    zakresie zaplanowania testów aplikacji internetowych oraz aplikacji mobilnych
  • tworzenie scenariuszy testów automatycznych
  • kreowanie polityki firmy w zakresie testów jakościowych aplikacji
  • raportowanie

  • Wymagania:

  • wykształcenie wyższe (mile widziane w obszarze IT)
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego zarówno w mowie, jak i w piśmie
    (B2/C1)
  • doświadczenie w obszarze testowania aplikacji webowych/mobilnychi
  • doświadczenie w pracy z narzędziami do automatycznego testowania

  • What we will offer you:

  • An ambitious, international startup environment with a vision and strategy to create something BIG.
  • The opportunity to develop your skills in other future projects too.
  • Access to the latest technology
  • A competitive and motivating compensation package.

  • Please send your applications in Polish and English to [email protected]

    Join us and change your future!

    This seat is already occupied :(